בית אבות יוקרתי

גיל הזהב הוא הגיל שבו הגיע הזמן לפנק את עצמנו בכל מה שרצינו. ישנה אפשרות לבחור בית אבות יוקרתי שישולב בו שירותים שונים כמו: שירותי כביסה, ניקיון פעילויות מגוונות, רופא וחדר טיפולים משוכלל. אוכלוסיית המבוגרים, תוכל כמובן ליהנות מיחידת דיור פרקטית, מעוצבת ומתאימה לצרכיו של הקשיש כמו למשל מקלחת בחדר או בדירה שיש בה ידית מיוחדת למניעת החלקה, שירותים נוחים, מזגן מטבחון, סלון קטן, חדר שינה ועוד. על מנת שתוכלו לעבור אל בית אבות איכותי, חשוב לבדוק את העלויות, האזורים ועוד קריטריונים שיהיו לכם לעזר רב.

יש לתת תשומת לב בעת חתימת החוזה שכל השירותים הכלולים אינם בתשלום נוסף. אלה הנוטלים תרופות דרך קבע, ישנו שירות בבתי האבות שבו ניתן להזמין מרשמים ותרופות עד לקשיש, מה שמונע הרבה התרוצצויות של בני המשפחה ודאגה מיותרת של הקשיש.

מחפשים בית מקסים ומתאים ליקירכם? אנחנו ברשת נוף בתי אבות נשמח לעמוד לרשותכם עם מספר בתים ברשת היוקרתית שלנו בצפון. לקבלת פרטים וייעוץ צרו איתנו קשר ונשמח לסייע.

היכן לבחור את בית האבות היוקרתי?

זו גם שאלה חשובה. חשוב כי הקשיש יהיה קרוב למקום מגוריהם של הילדים. אם מדובר באזור הצפון, יש למצוא בית אבות יוקרתי באזור הצפון או אם הילדים גרים במרכז, ניתן למצוא מגוון רב של בתי אבות במרכז. ישנן מחלקות כמו מחלקה סיעודית הקיימת גם בבתי האבות היוקרתיים. התאם למצבכם, תוכלו לברר לגבי המחלקות השונות וכמובן, לגבי העלויות שלהן. ישנם מגוון סוגים שונים של בתי אבות יוקרתיים, המאפשרים לקשיש, לשהות תקופת ניסיון של שלושה חודשים, עד שיחליט אם הוא מתאקלם והמסגרת מתאימה לו. סגנון היוקרה של בית האבות, יכול להתאים לאנשים עצמאים וסיעודיים שרמת הכנסתם היא גבוהה ויכולים לאפשר לעצמם לחיות ברמה איכותית זו.

בתי אבות יוקרתיים: חדר כושר, סרטים, הרצאות ועוד

זה מה שמקבלים הקשישים הנמצאים בדיור מסודר כמו בית הורים יוקרתי ואיכותי, כל הפינוקים והנוחות תחת קורת גג אחת. בבית אבות נוף אבות, ניתן למצוא בית אבות מפואר עם חדרים פרטיים מפנקים, מיזוג אוויר מקלחת ועיצוב מדהים. ישנם חדרי כושר, חוגים, עובדים סוציאליים וצוות נאמן ומסור של עובדים מקצועיים. ניתן למצוא בבית האבות נוף אבות, מחלקות שונות כמו מחלקות לקשישים עצמאים ומחלקות לסיעודיים.

דיור כמו בית אבות יוקרתי מרשת נוף אבות, הינו הפתרון הטוב ביותר ליקיריכם. תוכלו לבקר אותם ולהרגיש ממש כמו חופשה כאשר תיהנו מהבריכה של בית האבות יחד עמם בשבתות וימי חג. תוכלו להשתמש בסל השירותים שמציע בתי אבות יוקרתיים, נוף אבות הכולל בתשלום או ליהנות מסל שירותים מורחב יותר בתשלום נוסף. חשוב כי תשאלו כמה שיותר שאלות את הנהלת בית האבות, כך שתוכלו להתאים לעצמכם את סל השירותים שיתאים בדיוק לצרכים האישיים שלכם. כדאי כי הילדים יגיעו להתרשם ממה שבית האבות מציע, להכיר את הצוות לקבל את ההחלטה הנבונה של שיכון ההורים במקום נהדר ומסור.