בית מוגן

בית מוגןבית מוגן – המסגרת הטובה ביותר להוריכם

ישנו פתרון הולם לקשישים עצמאיים שמעוניינים להגיע שללווה ולנחלה באמצעות מגורים במקום כמו בית מוגן. מקום זה מלא בפעילות וההרגשה היא של מקום נופש, ניתן ליהנות ממגוון רב של פעילויות כמו טיולים מאורגנים מטעם בית מוגן, מסרטים, בריכת שחייה, חדרי כושר ועוד. כל קשיש גר בחדר או דירה קטנה משלו. בית שהוא מוגן, מתאים לקשישים שיש להם את היכולת הכספית או לפחות רכוש שיוכלו להשכיר ולשלם את השהייה בדיור המותאם להם במיוחד כמו בית שהוא מוגן. במקום כמו דיור מוגן, הקשיש אינו חייב לדאוג לפעולות כמו ניקיון הדירה, כביסה או אוכל, שכן הכל נמצא במקום וצוות עובדים מסור בכל התחומים הנמצא במקום כמו בית מוגן, דואג לכל מחסורם ומבוקשם. ניתן למצוא קשישים שהם פחות עצמאיים, אך הם נמצאים יחד עם מטפלת צמודה הנמצאת 24 שעות ביממה וגרה עימם, מה שמקל על הטיפול והשהייה של הקשיש או הקשישה בנמצאים במקום בטוח ונעים כמו בית מוגן.

בחירה של בית מוגן להורים

כאשר להורים טוב, גם לכם טוב ולכן, אם האב או האם או לפעמים שניהם יחד, מבקשים להיות במקום כמו דיור מוגן, כדאי כי תתחילו לחפש יחד עימם מקום הולם עבורם. בית מוגן נמצא בכל האזורים בית מוגן כמו למשל נוף אבות הנמצא בצפון הארץ ויכול לספק מענה הולם למי שגר באזור הגליל. ההורים נהנים עם ילדיהם ונכדיהם בימי שבת, כאשר הם אוכלים יחד ארוחת צהריים ושוהים עמם בבריכת השחייה. ההרגשה של בית מוגן הינה הרגשה של נופש כבור המבוגרים, הדאגה והטיפול של בית שהוא מוגן נוף אבות היא הראשונה במעלה, צוות נהדר ומסור הדואג לשלומם ומחסורם של השוהים בבית מוגן זה, היא לשביעות רצונם של השוהים בו. תוכלו להתרשם כאשר תפגשו משפחות נוספות שבאות לבקר את יקיריהם לגבי איכות הטיפול של המבוגרים העצמאיים וגם אותם עצמם שיוכלו לספר לכם כבר כמה זמן הם נמצאים במקום שעבורם הוא בבחינת גן עדן.

צוות רפואי וניידות מהירה במקרה שהקשיש חולה

יש לציין כי הצוות של בית מוגן, נמצא בקשר מתמיד עם שירותי אמבולנס, בתי חולים הנמצאים בקרבה ועוד, אם חלילה, הקשיש חולה או שחלה הידרדרות במצבו הרפואי. חשוב כי תשאלו את השאלות הנחוצות לכם ואפילו תכינו רשימה בבית לגבי מה שרצונכם לברר על בית שהוא מוגן, כך שגם אתם וגם הוריכם, תהיו שקטים יותר, סמוכים ובטוחים, כי הגעתם למקום הנכון עבורם .יש לברר גם על אפשרויות ותנאי התשלום ולקבל כמה שיותר פרטים ברורים, כך שתוכלו לדעת מהם האמצעים הכספיים העומדים לשירותכם כאשר תשכנו את ההורים במוסד ומסגרת כמו בית מוגן. בצפון ההורים יוכלו ליהנות מנוף מרהיב ואוויר צלול, סיורים במקומות מעניינים באמצעות בית מוגן, מחיי הקהילה ענפים כמו משחקים בצוותא כמו ברידג’, פעילויות כמו חוגים מעניינים, הרצאות ועוד.

לחצו כאן למעבר לעמוד הראשי