בתי אבות בחיפה

בתי אבות בחיפה – גג בטוח להוריכם

במהלך החיים אנו עוברים המון שינויים ואחד השינויים המרכזיים בחיינו היא הזקנה. השלב הזה, מוביל אותנו למחשבה הגיונית, שאיננו יכולים להישאר לבד. הילדים וקרובי המשפחה האחרים, עסוקים בעבודה וקריירה ואין באפשרותם להשגיח בכל יום על מצבו הבריאותי והקוגנטיבי של הקשיש. דבר זה, מביא את הילדים למחשבה שזו השעה למצוא עבורו בית אבות בחיפה הקרוב למקום מגוריהם של הילדים, כך שיוכלו לבקרו לעיתים תכופות יותר ולפקח על מצבו עם צוות מסור של בתי אבות בחיפה.

קשישים שנשארו ללא בן או בת הזוג, עלולים להידרדר מבחינת מצבם הנפשי, כאשר אתם חשים כי האב או האם, אינם שמחים עוד, כדאי להתחיל למצוא להם בתי אבות בחיפה שלבטח אחד מהם יהיה מתאים לצרכיהם. ככל שהשנים עוברות בגיל השלישי, פעילות יום יומית, מתחילה להיות קשה עבורם והם עלולים להסתכן כאשר הם נמצאים בביתם בגפם. שירותי הכוונה אל בתי אבות בחיפה ובשאר אזורי הארץ, תקל על הילדים של הקשישים למצוא עבורם מקום הולם ששם יטפלו בהם במסירות בשארית חייהם.

 בחירת בית אבות בחיפה

ההחלטה של בחירת בית אבות בחיפה היא אינה קלה, כדאי לקחת כמה ימי חופש ופשוט להסתובב בין בתי אבות בחיפה שיהיו איכותיים ומתאימים למצבו של הקשיש או הקשישה, כמו בתי אבות לעצמאיים יותר שיכולים לבצע את הפעולות היום יומיות כמו להתלבש לבד, להתקלח ולטייל, אך ישנם גם בתי אבות בחיפה שיכולים להתאים לקשישים שהם סיעודיים יותר כדאי לאסוף את התיק הרפואי של האב או האם הקשישים, כך שתוכלו להתייעץ ולפגוש את הרופאים השונים שנמצאים בבתי האבות, בהם אתם מסיירים, על מנת למצוא את הסביבה הטובה, האיכותית והנוחה ביותר עבור האב או האם.

אחד מבתי האבות באזור חיפה והצפון הטובים ביותר הוא ללא ספק “מרגוע חיפה“, בית האבות הזה הוא חלק מרשת של 3 סניפים באזור הצפון, המעניקים טיפול מסור, צוות תומך, רופאים מעולים וציוד משוכלל רפואי, המתאים לגיל השלישי. חשוב כי בית אבות בחיפה יהיה לו את השירותים הטובים ביותר עבור הקשישים כמו: פעילות גופנית שמתאימה לגיל השלישי, חוגים, הרצאות ועוד. את כל השירותים הללו, מעניקה קבוצת מרגוע-בתי אבות ביד רחבה, בתי האבות של קבוצת מרגוע, הם באישור של משרד הרווחה ומשרד הבריאות.

גרים בחיפה? צריך לבחור בית אבות בחיפה המתאים ביותר

הבחירה היא קשה, היות וקיימים הרבה בתי אבות בארץ. יש למצוא את בתי אבות בחיפה במידה ואתם מתגוררים באזור זה, כך שיהיה לכם קל לבוא באופן תכוף לבקר את האב או האם שנכנסו זה עתה לבי אבות שהחלטתם כי הוא איכותי ומתאים להורים. ישנן מחלקות שונות בבתי האבות בארץ שמתאימים לכמה מצבים של קשישים: בית אבות לעצמאים, לסיעודיים, לסיעודיים מורכבים ולתשושי נפש. הדו”ח הרפואי של הרופא הגריאטרי שטיפל בקשיש או בקשישה עד עכשיו, יעבור לידיה של הנהלת בית האבות שיחד עם הרופאים הגריאטריים, יחליטו איזו מחלקה מתאימה להורה.

דואגים מהמחיר? בבית אבות בחיפה יש פיתרון

אם המצב הסוציו אקונומי של ההורים אינו מזהיר, אתם חוששים מהמחיר הגבוה, תמיד ישנו פתרון הולם. ישנו סיוע מהממשלה ומימון ההוצאות הדרושות על מנת לשכן את ההורים במקום הולם. הסיוע ניתן באמצעות משרד הרווחה או משרד הבריאות בהתאם למצבו הבריאותי של הקשיש או הקשישה. לכם כילדי ההורים הקשישים, יהיה שקט נפשי לאחר שחקרתם לעומק לגבי בתי אבות בחיפה שיתאימו לצרכים של ההורה.

יש כאלה שיעדיפו דיור מוגן להוריהם, שמנהלים חיים עצמאיים אך נמצאים בסביבה טובה, תומכת ואיכותית. בדיור מוגן, ניתנת האפשרות לגור בדירה קטנה שניתנת לקשיש והוא משתתף בפעילויות השונות, יוכל לאכול בחדר האוכל של הדיור המוגן או לבשל בעצמו את הארוחות שלו או שלה. שוב, הכל תלוי במצב הבריאותי והקוגנטיבי של הקשישים וההרגשה האישית שלהם, מתי הגיע הזמן להיכנס למסגרת מסודרת על פי מצבם, אם דיור מוגן או בית אבות בחיפה.

סיוע 24 שעות ביממה בבתי אבות בחיפה

זה מה שאתם לעולם לא תוכלו לעשות או אפילו מטפלת פרטית של ההורה. סיוע כזה הוא חיוני היות והשמירה הקפדנית על הקשישים בכל שעות היממה הינה חיונית ביותר. בתי אבות בחיפה, מעניקים את הטיפול המסור בכל שעות היממה שהוא מקצועי ובאמצעות רופא שיכול תמיד להגיע לקשיש בכל שעות היום והלילה.