בתי אבות בקריות

בתי אבות בקריותבית אבות בקריות – חיים איכותיים לקשישים

אם ההורים שלכם הזדקנו ואתם מרגישים כי הם חייבים מסגרת הולמת, ניתן למצוא עבורם בתי אבות בקריות הקרוב לאזור מגוריכם, כך שתוכלו להשגיח עליהם, לבקר לעיתים קרובות ולשמח אותם. כל אחד מאתנו מזדקן בסופו של דבר, והזקנה חייבת להיות כמה שיותר בתנאים מקלים עבור הקשישים. ניתן למצוא ייעוץ והשמה עבור הקשישים לאלה המתעניינים לגבי בתי אבות בקריות ובשאר האזורים בארץ. הכוונה ניתן לקבל בצורה המקצועית ביותר, על פי המצב הבריאותי של הקשיש, דרישת המשפחה ועוד. שירותי ההכוונה ניתנים חינם ואין אינטרס לשירות הייעוץ להמליץ על בית אבות בקריות זה או אחר. כדאי כי תמצאו בתי אבות בקריות, על פי המלצות מקצועית של יועצים המומחים בדבר, היועצים יציגו בפניכם את הרשימה של בתי אבות בקריות או הצפון על פי בחירתכם. ניתן לתאם סיור בקרב בתי האבות השונים יחד עם היועצים שיראו וידגישו לכם את היתרונות בקרב בתי האבות השונים באזור הצפון או הקריות. לגבי המחירים של בתי אבות בקריות, הם הרבה יותר זולים מאשר בתי אבות במרכז הארץ והתנאים שם הם איכותיים המתאימה לרוב אוכלוסיית הקשישים במצבים הבריאותיים השונים.

בית אבות בקריות

בית אבות בקריות, מהווה מסגרת רפואית, סיעודית וחברתית עבור קשישים שחיים במסגרת בטוחה ומוגנת. הארוחות מסודרות ומותאמות על פי הוראותיו של הרופא הגריאטרי הנמצא בבית האבות ומתאים את הארוחות באופן אישי לכל קשיש השוהה בבית האבות. בית אבות “נוף אבות” הנמצא באזור הקריות, שם תוכלו למצוא את היחס האישי, החדרים מעוצבים, ההרגשה היא ביתית וישנן מגון פעילויות החשובות לקשישים. ניתן למצוא גם מחלקה של תשושי נפש בריאותי והקוגנטיבי של הקשישים. ברשת של נוף אבות שיש לה 9 סניפים בצפון הארץ, תוכלו למצוא איכות חיים שתתאים להוריכם. בתי האבות של רשת נוף אבות, פועלים כוחם תחת רישיון משרד הרווחה ומשרד הבריאות. השקט שלכם חשוב כאשר היקרים לכם ביותר נמצאים בהשגחה טובה ומקצועית של צוות נוף אבות, המעניק טיפול אישי ויחס מסור לכל קשיש וקשיש. כדאי כי תסקרו את בתי האבות השונים באזור הקריות, עד שתמצאו את בית אבות בקריות, אשר יתאים לצרכי ההורים שתהיה בו איכות חיים ופעילויות חברתיות ובריאות שיוכלו לעודד את ההורים.

הבחירה הטובה ביותר להורים

כאשר אנו עומדים בפני פרשת דרכים כמו, היכן לשכן את ההורה הקשיש שלנו, אנו מוצאים מגוון אפשרויות אבל לאחר ששמענו ביקורות לא טובו להפקיר את ההורים במקומות שרחוקים מלהיות יעילים להורינו. הדבר הראשון הוא להתעניין בבתי אבות פרטיים כמו בית אבות בקריות השייך לרשת מוכרת, לשאול משפחות של קשישים השוהים במקום אם הם מרוצים מהיחס של בית אבות בקריות ומהטיפול שההורה מקבל שם. סקר יכול להועיל בבחירה נכונה של בית אבות בקריות. ישנם פורומים רבים ברשת שבהם תוכלו לשוחח עם אנשים שהוריהן נמצאים בבתי האבות הנמצאים באזור הצפון והקריות ולהתרשם מתגובותיהם, היות ואין להם אינטרס לשקר או למסור לכם פרטים לא נכונים על בית אבות זה או אחר הנמצא באזור הקריות. אם אתם מעוניינים לברר בדבר הזכאות של ההורים להשתתפות בהוצאה של בית אבות בקריות, תוכלו להציג את המסמכים הדרושים כמו: הצגת הכנסות, נכסים, קצבאות ועוד. אם הנכס של הקשיש או הקשישה, יועבר לקרוב משפחה שחיבב מזו, יחויב קרוב המשפחה בעלויות של אחזקת הקשיש בבית האבות.

ההתאקלמות של הקשיש בבית האבות היא מעל לכל

יש לציין כי ההתאקלמות של הקשיש במוסד כמו בתי אבות בקריות, היא חשובה, כבר בהתחלה, תוכלו להתרשם מהתגובות של האימא או האבא כבר בביקורכם. יש להיות בקשר מתמיד עם הצוות של בתי אבות בקריות, בכדי לעקוב אחר המצב הנפשי והבריאותי של הקשיש. הורים המגיעים לגיל השלישי, הם כמו ילדים קטנים ולכן, הם רגישים מאוד, סביבה חמה, אוהבת ומסורה, תסייע להם רבות בהתאקלמות טובה ומהירה. חשוב כי תרשמו לעצמכם מה אתם מעוניינים בבית האבות שיספק להוריכם, כך יהיה לכם קל יותר למצוא את בית האבות הטוב ביותר עבורם. קיימים בתי אבות משולבים באזור הקריות, כך שבמידה ומדובר על בני זוג קשישים שהאחד מוגדר כסיעודי והשני לא, עדיין תינתן להם האפשרות להמשיך ולחיות באותה המסגרת מבלי להיפרד.

לחצו כאן למידע נוסף על בתי אבות בחיפה