בתי אבות חיפה

בתי אבות חיפהבית אבות, הינו מוסד בפיקוחו של משרד הבריאות והרווחה המותאם לאנשים מבוגרים בגיל השלישי שזקוקים לטיפול צמוד יותר. ניתן למצוא בתי אבות בכל הערים כמו בתל אביב, גבעתיים, ירושלים וכן בתי אבות בחיפה ובשאר האזורים בארץ. מי שגר באזור חיפה ומעוניינים לעבור אל בתי אבות חיפה, יוכל להתחיל לברר על כמה בתי אבות שמתאימים למצבו הנפשי והפיזי. בגלל שיש בית אבות בחיפה שמתאים לכל מיני סוגים ומצבים של קשישים, כדאי כי תבררו לגבי התנאים השונים. בדרך כלל, קשישים שמצבם הכלכלי הוא סביר, יהיו מעוניינים בבתי אבות פרטיים, יותר מאשר בתי אבות ממשלתיים. ישנם מקרים שעל פי הקוד הסיעודי הנקבע בביטוח הלאומי, תוכלו לקבל סיוע מהמדינה לגבי התשלום של בתי אבות בחיפה או בכל אזור אחר בארץ. חשוב לברר כמה שיותר פרטים והילדים יבצעו זאת עבורכם באמצעות פנייה למקומות שונים שיכולים לסייע בכל הנושא של קוד סיעודי, שיכון בבית אבות מתאים ועוד.

דיור מוגן? או בית אבות בחיפה?

זו גם שאלה שניתן לשאול, ישנו הבדל בין בתי אבות בחיפה לבין דיור מוגן. בדרך כלל לבתי האבות, מגיעים קשישים שהם מוגבלים יותר בתנועתם ואינם מתנהלים ממש בכוחות עצמם. מי שיהיה מעוניין בדיור מוגן, יהיו קשישים שעדיין מסוגלים ללכת בעצמם והם פעילים וצלולים לחלוטין. בבתי האבות, הדיירים גרים יחד עם עוד קשישים לפעמים שניים ולפעמים שלושה בחדר אחד. הסיוע למימון בתי אבות חיפה, ניתן באמצעות משרד הבריאות או משרד הרווחה, בהתאם למצב הסוציו אוקונומי של הקשישים, מה שנקרא “קוד סיעודי” המסייע לקשישים לשהות בבית האבות בסיוע של המדינה. בגלל מגוון בתי האבות, כדאי למצוא בית אבות שיתאים לצרכיהם השונים של ההורים. כדאי כי דבר ראשון תמצאו מקום שיתאים לכם כמו הקרבה לילדים ולכן אם אתם גרים בחיפה, בית אבות בחיפה יוכל להתאים לצרכים שלכם.

בית אבות

ישנו בית אבות בחיפה באזור הקריות, השייך לרשת של נוף אבות, רשת זו מפעילה 9 בתי אבות בצפון הארץ שמתאימים לכל סוגי אוכלוסיית הקשישים. בתי אבות בחיפה מרשת נוף אבות, ממוקם בקריות וקרוב לתחבורה הציבורית. יש לציין כי בית אבות חיפה, משרת את האזורים של קריית ביאליק, קריית חיים, קריית מוצקין קריית אתא ואת רוב אזור הצפון, המעוניינים לקבל טיפול מסור ומקצועי. ישנן מחלקות לסיעודיים ותשושי נפש הנמצאים בהשגחה קפדנית בשל מצבם הנפשי והגופני. ניתן למצוא אווירה משפחתית חמה בבית האבות של נוף אבות. הצוות המקצועי הינו אדיב ויענה לפניות של בני המשפחה שמתעניינים בשלומם של הוריהם. החדרים של בתי אבות חיפה נוף אבות, מצוידים בקו טלפון, מקלחת ושירותים. חדר האוכל מפואר והאוכל הינו בפיקוח של דיאטנית שמתאימה לכל אחד ואחד את האוכל המותר לו.