דיור מוגן בצפון ובחיפה

משפחות רבות חשות רגשות אשמה בגלל הצורך למעבר של הוריהם אל מסגרת בית אבות כמו דיור מוגן בצפון או בחיפה. חלק, אינם יודעים אם המקום הוא טוב וישרת את ההורים והמתח והחששות גוברים, כאשר הם מחפשים מסגרת עבור יקיריהם.

לפעמים הקשיש מתאקלם בבית האבות שלו ולפתע הקרובים שומעים כי ישנה פירוק שותפות או שיש לסגור את המקום, במיוחד לאור הקשחת התקנות של הממשלה. זו הסיבה לבחירה ברשת דיור מוגן מוכרת, הקיימת שנים רבות וזוכה להמלצות רבות מטעם המשפחות והקשישים, שמרוצים מהמקום.

דיור מוגן בחיפה

מלבד קבלת חוות דעת חיוביות, כאשר שוקלים מעבר לרשת דיור מוגן בחיפה לגיל השלישי, כדאי לבחון ראשית את מצבו של הקשיש, אם הוא מסוגל לחיות בגפו, אם הוא מתנהל באופן עצמאי, כמה הוא זקוק ומשתוקק לחברה ואם הוא מסוגל פיזית, להשתתף בפעילויות השונות. גם המיקום חשוב, אתם צפוניים והוריכם חיו כאן כל חייהם? מן הסתם, כדאי למצוא דיור מוגן בחיפה או בצפון הארץ, ברור שזה מקל את ההתאקלמות למגורים החדשים ועל ההגעה של קרובי המשפחה לבקר.

דיור מוגן בצפון – להתקבל בבית חם ולקבל עזרה

קשישים העוברים לבתי הורים זקוקים לא רק לעזרה בפעולות השונות, אלא גם למענה חם, יחס אוהב ותחושה של בית. בגלל שקשישים רבים רגילים למקום מגוריהם, המעבר אל בית הולם יהיה הרבה יותר קל עבורם. חלק יתחילו להרגיש טוב יותר מבחינה נפשית, כאשר ימצאו חברה מעניינת של בני גילם ועד מהרה, יתחילו לרכוש חברים חדשים שילוו אותם במשך תקופת שהייתם בבית האבות או בדיור המוגן.

נהלים של ביקורים משפחתיים בדיור מוגן

הביקורים של בני המשפחה הקרובים כמו נכדים וילדים חשובים מאוד, ולכן הבחירה של מיקום רשת הדיור המוגן הינה מכרעת, רחוק מהעין רחוק מהלב לא? חשוב לנו שתשארו קרובים. עם דיור מוגן בצפון של קבוצת מרגוע, זה אפשרי. היות וכולם עסוקים בעבודה מיקום נוח וקרוב הוא המפתח. כמובן, שמבלי להתפשר על איכות המוסד הסיעודי.

ההבדל בין דיור מוגן לבית אבות

בית אבות מיועד לאוכלוסיות שונות ובמיוחד לאנשים שהם סיעודיים או תשושי נפש. אם ההורה שלכם עדיין צלול מבחינה נפשית וקוגנטיבית ויכול לתפקד פיזית, אין סיבה כי לא תשכנו אותו בבית של דיור מוגן בצפון. גם המגורים בתוך בתי אבות השונים בארץ הם שונים בבית אבות, ישכנו את ההורה עם עוד שני קשישים או קשיש נוסף וההרגשה אינה נוחה כמו דיור מוגן ששם כל קשיש זוכה בחדר או דירה קטנה משלו עם כל הנוחיות שמשתמעת מכך, הבתים של קבוצת מרגוע בצפון נותנים את כל הנוחיות שחשובה לכם ויותר.

רשת מרגוע – דיור מוגן בצפון ובחיפה

לרשת מרגוע בתי דיור מוגן בצפון הארץ ובחיפה, שהם מרכז חברתי שמציע איכות חיים להורים מבוגרים עם צרכים טיפוליים. לרשת של 3 סניפים באזור הצפון המציעה לקשישים את המקום הטוב ביותר עבורם, כבר במראה הראשון, ניתן לקבל מסקנות ברורות של מקום מטופח. הצוות הינו מסור ומלא הבנה כלפי הקשישים. תוכלו לבדוק באמצעות יועצים ומכוונים בתחום מציאת דיור מוגן הולם להורים שאחד מההמלצות החמות שלהם תהיה קבוצת מרגוע.

דיור מוגן בחיפה – בית האבות שלנו ממקום בכיכר מאיהרוף 12, חיפה.