דיור מוגן סיעודי

מי מהילדים של הורים קשישים, אינו שואף לחיים איכותיים יותר עבורם אפילו כאשר הם סיעודיים. כיום יש מקומות המציעים דיור מוגן סיעודי, הכולל מעטפת מלאה ואיכותית עבורם. מדובר בטיפול מסור, צוות רפואי הפעיל 24 שעות ביממה, הווי וחברה ועוד. לבירור עבור בית הורים מקסים ומתאים – צרו קשר עם קבוצת מרגוע בית אבות.

מוסד סיעודי ברמה גבוהה יכול להתאים להוריכם ולשם כך עליכם לבצע סקר מקיף בנושא רשת בתי אבות, דיור מוגן ומוסדות דומים. אצלנו בקבוצת מרגוע, לכל קשיש יש תוכנית מותאמת משלו, רופאים גריאטרים, ייעוץ פסיכולוגי, אחיות ומטפלים ועוד.

למי מיועד דיור מוגן סיעודי?

מי שאינו יכול לתפקד בחיי היום-יום ומתקשה לאכול, להתקלח להתלבש ואף ללכת, אנשים המרותקים למיטה ולכיסא גלגלים ותשושי נפש, הם אלה שיעדיפו דיור מוגן סיעודי. במחלקות שונות של בתי אבות פרטיים, ניתן למצוא פתרון אשר יקל הקשישים.

התכנית הינה פרטנית לכל קשיש וישנן פעילויות ענפות גם לקשישים במצבים אלה. יש לסקור את התנאים והמקומות לדיור מוגן עבור בני הגיל השלישי, עצמאיים, סיעודיים וכו’. לאחר שכבר קיבלתם רשימה מסודרת, רצוי לבקר ולראות את רמת הניקיון והטיפול בקשישים הסיעודיים, לשוחח עם הצוות והמשפחות הנמצאות עם יקיריהם, שיחה כזאת, יכולה להועיל המון לילדים המחפשים דיור הולם להוריהם כך שיהיה להם את השקט הנפשי הדרוש להם.

הכל תחת קורת גג אחת

כפי שהבנתם עד כה, השירותים הניתנים לקשישים הסיעודיים, הם תחת קורת גג אחת. חשוב כי יהיה מעקב קבוע של בני המשפחה וקרבה עם הצוות המטפל, מהרופאים ועד האחיות וכוח העזר המטפל בקשישים השוהים בבית דיור מוגן סיעודי. איכות חיים גבוהה עבור ההורים, תוכל להיות טובה יותר אם תמיד תהיו עם האצבע על הדופק. לכן, ישנה חשיבות רבה בבחירת מקום מוכר של רשת מרגוע בית אבות.

ההמלצות לגבי דיור מוגן בצפון בקבוצת מרגוע הן מחממות לב ותוכלו לקבל אותן בשמחה על מנת שתוכלו למצוא מקום הולם להוריכם ברשת הענפה שלנו. השותפות המלאה של משפחות הקשישים השוהים בבית דיור מוגן סיעודי של קבוצת מרגוע בית אבות ,היא בעלת חשיבות רבה לצוות שלמרגוע בית אבות, והצוות משתף את המשפחות בכל הקשור לשינויים, טיפולים חדשים, תרופות, התנהגות והסתגלות הקשישים למגוריהם החדשים ועוד.

מומלץ לערוך סיור באחד מבתי הרשת הקרוב למקום מגוריכם. חשוב כי הקשיש יהיה עמכם ותוכלו להתרשם גם מתגובותיו לגבי המקומות השונים בהם תסיירו לבחירה נכונה ומוצלחת של מסגרת מתאימה להוריכם.