דיור מוגן בחיפה

דיור מוגן בחיפה באווירה משפחתית ותומכת

מעבר לבית אבות או דיור מוגן הוא אף פעם לא החלטה קלה. יש כאלה המקבלים אותה בשלב מוקדם בגיל השלישי, למען שינוי האווירה ויש כאלה הנאלצים לקבל אותה בלית ברירה בהגעה למצב סיעודי.

דיור מוגן בחיפה במסגרת קבוצת מרגוע

כיום, בישראל יש לא מעט אופציות ואפשרויות. אחת מהן היא דיור מוגן בחיפה במסגרת קבוצת מרגוע. כאשר בוחרים רשת דיור מוגן או בית אבות, יש לבדוק מגוון רחב של פארמטרים כגון מיקום (למשל, אם המשפחה גרה בחיפה או באזור, אז הבחירה בעיר היא מתבקשת), נוחות, מחיר, אווירה, המלצות ועוד.

כיום יש מגוון מקומות לדיור מוגן, דוגמת רשת מרגוע שמציעה מפרט עשיר, פעילויות העשרה, חוגים, פעילות תרבותית, הופעות, הרצאות וחיי חברה עשירים.

כיום, יש ביקוש גבוה למוסדות דיור מוגן ובתי הורים, בשל עלייה בתוחלת החיים בישראל, הנחשבת לאחת המובילות בעולם בתחום זה. בשל כך, יש עלייה בהיצע לאנשי הגיל השלישי. קבוצת מרגוע כוללת שלושה בתי אבות המתאימים לכל מצבי הבריאות הפיזיים והנפשיים. בתי האבות ומוסדות הדיור המוגן של הרשת נמצאים בחיפה והקריות.

 דיור מוגן בחיפה או בית אבות סיעודי?

עליכם לבחור רשת מוכרת ומומלצת הפועלת בצפון במגוון מקומות – דוגמת קבוצת מרגוע. האיכות והרמה הגבוהה של קבוצת מרגוע מתאימים לכל אוכלוסיית הגיל השלישי. הצוות שלנו הינו צוות מסור ומקצועי שמעניק טיפול הולם ואישי לכל אחד ואחת המגיעים למוסדות השונים ברשת שמיועדים לגיל השלישי.

איכות החיים של הקשיש או הקשישה יעלו והם ירגישו עד מהרה מאושרים מהבחירה הנכונה של הילדים ושלהם. אם ההורה גר בצפון, כדאי שתבררו ותקבלו המלצות של משפחות וקשישים השוהים בכמה מוסדות של דיור מוגן בחיפה, כך שתהיה לכם האינדיקציה הנכונה לבחור את המקום בו ישהה ההורה ותהיו שקטים ובטוחים כי הוא או היא, נמצאים בידיים נאמנות, הן מבחינת הצוות הרפואי והן מבחינת הסגל שדואג להם.


דיור מוגן הוא סידור נהדר בו ירגישו ההורים חופשיים דיים, ההרגשה היא כמו בית מלון נוח עם כל השירותים הנוחים. חשוב כי יהיה במקום, גם מחלקות סיעודיות, כך שאם חלילה תחול הידרדרות במצב ההורה, תוכלו להעביר אותו למחלקה המתאימה באותו המקום.