חזון קבוצת מרגוע

אנו חשים מחוייבות עמוקה כלפי איכות חייהם של הדיירים ובבני משפחותיהם. אנו מבינים שבית אבות הוא בית לכל דבר, ותפקידו להטיב את חייכם ולעזור לכם לעבור תקופות לא פשוטות באופן מיטבי. לכן חשוב לנו לעשות כמה שיותר בשותפות איתכם ולתת כל מה שאפשר בתחום המקצועי והרפואי, ולבנות מעטפת טיפול אישי לכל דיירינו.

איכפת לנו שהדיירים ובני משפחותיהם ירגישו מוערכים, רצויים ואהובים. אנו רואים בצוות שלנו את הגורם העיקרי להצלחה ומעודדים התפתחות אישית ומקצועית התורמת למטפל, למטופל ולמשפחות. אנו מזמינים אותכם לעמוד הבית באתר לקריאה נוספת אודות בתי האבות ברשת ואיך נוכל לעזור לכם לשמור על איכות חיים, בריאות וביטחון.

מי אנחנו

רשת בתי הורים, מקבוצת “מרגוע” שהחלה את דרכה לפני כ – 45 שנה עת רכשה בית פרטי יפהפה בגדרה והפכה אותו לבית האבות הראשון -“מרפא גנים “בגדרה. לאחר מכן הוקמו בתי אבות נוספים וחשובים כמו נאות התיכון ביפו, ונאות לה גרדיה בתל אביב.

כיום מונה הרשת 4 בתי הורים הפזורים באזור הצפון ופתח תקווה ונותנים מענה למגוון מצבים תפקודיים. כל בתי האבות שלנו מותאמים לתוכנית החדשה והמחמירה של משרד הבריאות משנת 2016. בקבוצת מרגוע שוקדים כל הזמן כיצד ניתן לשפר ולהיטיב  את איכות החיים של הקשישים, ולדאוג לבריאותם ולביטחונם של הקשישים.

לשם כך הותקנה טכנולוגיה פורצת דרך של חברת Amity לניטור ומעקב אחר הקשישים בהיותם במרחב הפרטי. בקבוצת מרגוע הבינו כי הטיפול בקשישים נושא בחובו אחריות רבה ולא מעט אתגרים. לכן כל אנשי הצוות המקצועי שלנו מתחייבים להקפיד ולשמור על בריאותם, כבודם ואיכות חייהם, של הדיירים שלנו, בשיתוף פעולה מלא עם בני המשפחה.

קבוצת מרגוע משקיעה מאוד בהון האנושי של החברה ובאמצעים רפואיים. אנחנו מפנים תשומת לב רבה להדרכה וההכשרה של הצוות המקצועי והפרא – רפואי בפרט, על מנת שהדיירים שלנו יקבלו את הטיפול הטוב והאיכותי ביותר. בני המשפחות של דיירינו יכולים לישון בשקט ובשלווה מתוך ידיעה שיקיריהם נמצאים בידיים טובות ואוהבות.

 מלאו פרטים או צרו איתנו קשר עכשיו בטלפון: 077-667-0285