רשת דיור מוגן

דיור מוגן או בית אבות פרטי? מה תבחרו? ומהי הבחירה הטובה ביותר עבור יקירך

מחפשים להורים מסגרת מתאימה היות והם כבר הגיעו לשלב מאוחר בגיל השלישי? ההשגחה כבר הופכת להיות מורכבת?

תוכלו להתחיל לחפש באחד מבתי האבות היוקרתיים מסגרת מותאמת, דוגמת בית אבות פרטי או רשת דיור מוגן, אלה מציעים מחלקות שונות לאוכלוסיית הקשישים על פי מצבם הרפואי.

רשת דיור מוגן

רשת דיור מוגן. בדקו את רשת נוף בצפון

שהייה במקום כמו רשת דיור מוגן, הינה הרגשה של מגורים בנופש ואיכות חיים גבוהה המתאימה למבוגרים שעבדו והם גידלו ילדים ונכדים ומרגישים כי זה הזמן להתחיל לחיות טוב, לפחות בשארית חייהם.

המפרט של רשת לדיור מוגן הינו גבוה, הן מבחינת המראה החיצוני של המקום והן מבחינת מה שמעניקה הרשת, כמו חדרי כושר, בריכת שחייה, ג’קוזי, פיזיותרפיה, חוגים, פעילויות תרבותיות, מופעים הקשורים לתרבות ועוד.

ישנם הרב קשישים שחסכו ברוב חייהם באמצעות קרנות פנסיה וחסכונות שונים, בכדי להגיע אל דיור מוגן בזמן המתאים.

ניתן לבחור במגורים בדירה בבניין המגורים של הרשת או בבתים קטנים פרטיים ומטופחים שיש להם גינה המטופלת באמצעות הסגל.

מספיק להיכנס לאחד מהרשתות של בתי אבות איכותיים או דיור מוגן, על מנת לקבל את הרושם הראשוני של יוקרה, ניקיון ואזור מטופח מאין כמוהו.

בררו כמה שיותר על התנאים כולל תנאי התשלום של רשת דיור מוגן

כדאי לברר באזורים השונים בארץ. ניתן למצוא הבדלים משמעותיים במחירים בגלל המיקום של הרשתות השונות. בתל אביב למשל, המחיר יהיה הרבה יותר גבוה, באזור הצפון או הדרום, המחירים של דיור מוגן בצפון, יהיו נמוכים בצורה משמעותית מהמחירים במרכז הארץ. אם אתם מתעניינים על בדיור מוגן באזור הצפון, תוכלו לשאול על “רשת מרגוע” שהיא רשת של דיור מוגן יוקרתי המציעה מגורים וטיפול ברמה גבוהה ואיכותית לגיל השלישי ובמצבים השונים של הקשישים.

ניתן למצוא מחלקות שונות כמו: סיעודיים, תשושי נפש, בית אבות משולב ועוד. הבנייה של בתי האבות שלנו נעשתה בהקפדה מלאה של מעצבי הפנים והאדריכלים שידעו את הצרכים השונים והרבים של אוכלוסיית הקשישים ברמות השונות. המקום מותאם לקשישים ממש כמו כפפה ליד. ניתן למצוא צוות רפואי אמין וסבלני שיוכל תמיד להיות בקשר עם המשפחות כך שידווח להן על מצבם של ההורים ואת דרכי הטיפול בו כולל דוחות שונים, כמו החלפה של תרופה מסוימת, פיזיותרפיה שונה ועוד.

מיקום הרשת לבתי אבות ודיור מוגן

הרבה קשישים בגיל השלישי, מתחברים לנופים מרגיעים בטבע, האוויר הצח והתנאים של דיור מוגן בצפון, היא ליגה אחרת. המקום יותר רגוע, ניתן לראות את הנוף, הצמחייה העשירה, ציוץ הציפורים והמחיר, יהיה פחות יקר מאזורים אחרים במרכז הארץ. חשבו את היתרונות של רשת דיור מוגן יוקרתי ותוכלו להחליט על פי הפרטים שמצאתם מה הכי טוב להורים. אבל את הרשת של נוף בתי אבות, כדאי כי תזכרו ותחליטו לבקר, כך שתהיה לכם אופציה מתאימה ואיכותית עבור ההורה.